NO LIMIT DANCE FEST Narvas

NO LIMIT DANCE FEST on originaalse formaadiga rahvusvaheline tantsuüritus, mis toimub 2. veebruaril 2019 Narvas.

Meie põhiideeks on piirideta maailm, olgu need piirid isiklikud, ühiskondlikud, usulised, rahvuslikud, sotsiaalsed, ruumilised või ajalised. Me usume, et seda piirideta maailma saab kõige paremini demonstreerida kunsti kaudu ning selleks ideaalselt sobiv kunstiliik on meie silmis tants. Tants on liikumine, liikumine on elu, tants on elu. Tants on aus emotsioon, sest kehakeel ei valeta.

Me näitame erinevaid tantsuaspekte (populaarses battle-formaadis võistlus, tantsulised etteasted, töötoad) ja kuidas need saavad abiks olla igapäevases elus (tants kui füüsiline aktiivsus, kunst, teraapia, meditatsioon). Samuti soovime demonstreerida, kuidas saavad teised kunstialad tantsuga ühineda, tõstes ühe ja/või teise kvaliteedi uuele tasemele.

Veel üks tähtis osa on näidata, et tantsida saavad kõik: me teeme tihedat koostööd organisatsioonidega, kuhu kuuluvad (füüsiliste) piirangutega inimesed, kelle mitmekesist väljendusrikkust saab meie üritusel imetleda.

Oma ideede ja nägemuse elluviimiseks kaasame oma ettevõtmisele nii oma ala tunnustatud spetsialiste kui ka neid, kes alles alustavad oma teekonda kultuurilise ja sotsiaalse tegevuse valdkonnas, et saaks teadmisi jagada ja vaateid võrrelda.

Üritus on tasuta nii osalejatele kui publikule ja sobilik igale vanusele, kuid lähtuvalt kontseptsioonist on meie sihtgrupiks 15–30-aastased noored.

Info ja registreerimine.