Sügisese tantsuhooaja avab Viljandis toimuv Tantsunädal

Eriolukorra tõttu on teatavasti kõik sündmused kas edasi lükatud või ära jäetud. Tantsunädal otsustas end edasi lükata ja nii toimub see aprilli asemel septembri esimesel nädalal, 1.–6. septembrini 2020.

Mis toimub?

Tavapäraselt on Tantsunädala programmis päevane töötubade vöönd, õhtune etenduste vöönd ning selle vahele jääv vahealade vöönd, kus saab tantsust rääkida, kuulata, tantsu üle arutleda ja tantsida.

Päevases töötubade vööndis on võimalik osaleda Kädi Metsoja „Akrobaatilise tantsu“ ja Eliisa Sirelpuu „Kaasaegse jazz´i“ kahepäevastes töötubades.

Õhtuses etenduste vööndis saab näha Liis Varese lavastust “Sinust saab tantsija!”, Erik Alalooga eestvedamisel Masinakägistajate “Slingshot catwalk`i”, Siim Tõniste ja Üüve-Lydia Toompere “supersocial`i”, Columpiant la Dansa ja Johhanna Anett Toomeli lavastust “A fly shit story”. Lisaks etenduvad sellekevadiste Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti diplomandide lavastused. Tantsunädalale on tekkinud ka noorteprogramm, mille raames saab näha ETA Kompanii tantsulavastust “AMIMOVING”, Viljandi Huvikooli S-Stuudio I trupi tantsulavastust ning Koolitants 2020 tantsulavastuste programmi. Päevasel ajal, pühapäeval kell 12, saab näha ZUGA Ühendatud Tantsijate lavastust „2 + 2 = 22“.

Vahealade vööndis toimub 8-tunnine Tantsumaraton, Omakultuuriakadeemia Maarin Mürgi ja Henri Hütiga, Henri ja Maarini RESKRIPT, non-artist talk ning muud rohkem või vähem spontaansed ettevõtmised.

Tantsunädal toimub Viljandis nii Kultuuriakadeemia mustas kui uues valges saalis VILMA kompleksis, Koidu seltsimaja JASMis ja Supersonicumis, Pärimusmuusika Aidas, Sakala Keskuses ning Raamatubaaris Romaan.

Kõik Tantsunädala sündmused on tasuta.

Oled väga oodatud oma tantsuhooaega Viljandis käima lükkama!

Täpsem ajakava ja rohkem infot tekib augusti alguseks siia.

Facebook

Instagram: tantsunadal

Kontakt:

Anu Sööt ja Ele Viskus