Täiendkoolituse programm tantsuõpetajatele

Juuli viimasel päeval algav tantsuõpetajate täiendkoolitus tutvustab erinevaid praktilisi võtteid tantsuõppe läbiviimiseks ja erinevas vanuses õpilastega töötamiseks, sisaldab tantsudidaktika ning -pedagoogikaalaseid loenguid ja praktikume, pakub inspiratsiooni ja teadmisi tantsude loomiseks ning lavale toomiseks ning tutvustab tantsuspetsialisti kutsestandardit ja kutse taotlemise võimalusi. Loenguid ja praktilisi tunde viivad läbi oma ala praktikud ning tunnustatud tegijad Eesti maastikul.

Koolitusprogrammi eesmärk on toetada õpetaja isiksuslikku ja professionaalset arengut, avardada teadmisi ja pädevusi tantsuspetsialisti kutse taotlemiseks ning taseme tõstmiseks.

Toimub ajavahemikul juuli–oktoober 2020 Tallinnas Eesti Tantsuagentuuri ruumides (Hobujaama 12):
31. juuli – 2. august I moodul
21.–23. august II moodul
18.–20. september III moodul
16.–18. oktoober IV moodul

Programmi raames läbitavad teemad: tantsuõpetaja töö spetsiifika: roll, eesmärgid, meetodid; tantsu õppija: vanus, eripärad, huvid; grupp: koostöö, sotsiaalsed oskused; tantsukunst: koreograafia, lava, kostüüm, valgus, muusika; tantsutehnika: kehateadlikkus, kuhu edasi?

Maht: 120 ak (96 ak + 24 ak iseseisev töö). Programm koosneb neljast moodulist, mis sisaldab korraga kolme õppepäeva ja iseseisvat tööd.

Registreerimise tähtajad ja hind:
hiljemalt 31. maiks 240 €
hiljemalt 10. juuliks 300 €

Registreeri oma osalus koolitusprogrammi SIIN!

Iga mooduli ajakava avaldame vähemalt kuu aega enne koolituse toimumist. Koolituse läbinud saavad tunnistuse vastavalt osalusele. Koolitus toimub ühes grupis ja kohtade arv on piiratud! Koolitus saab teoks tänu tantsuhuvihariduse arenguprogrammile, mida toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfo:
Eesti Tantsuhuvihariduse Liit
e-mail
koduleht
FB