Tants nähtavale: kogume rahvusvahelisel tantsupäeval toimuva ühisesse kalendrisse ja toome tantsu saalidest õue!

Eesti Tantsuhuvihariduse Liit ning Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kutsuvad kõiki tantsuga tegelejaid rahvusvahelisel tantsupäeval välja astuma oma tavapärasest tantsu praktiseerimise keskkonnast: tantsusaalist, aulast, võimlast, teatrist.

Astume erinevate tantsuliste tegevustega otse õue, keset rahvast ja tärkavat loodust.

Meie üleskutse on, et rahvusvahelisel tantsupäeval, 29. aprillil toimuksid kõik tantsu- ja liikumistunnid oma õpperuumidest väljaspool. Leiame võimalusi, et saaksime koos tantsida ja tantsu vaadata kõigile kättesaadaval moel – tantsi koos oma grupiga ning kaasa kõiki huvilisi oma ümber!

Hulla julgelt ja kasuta erinevaid võimalusi, et tantsupäeva tähistada, ning leia võimalus tantsupäeval toimuvat ka üles salvestada ja teistega jagada! #tantsupaev #tantsioues

FB: www.facebook.com/EestiTantsuhuvihariduseLiit/
FB: www.facebook.com/EestiTantsukunstijaTantsuhariduseLiit/

Kogume kõik toimuva juba eelnevalt ka ühisesse rahvusvahelise tantsupäeva sündmuste kalendrisse!

Nagu juba mitmel aastal tavaks olnud, ilmub Tantsu KuuKirja aprillinumbris rahvusvahelise tantsupäeva sündmuste kalender.

Et see kalender tuleks võimalikult huvitav, võimalikult paljusid Eestis toimuvaid sündmusi kaardistav, anna ka oma sündmusest teada!

Kalendrisse lähevad kõik rahvusvahelisele tantsupäevale pühendatud sündmused, mis toimuvad tantsupäeva lähemas ümbruses, üritus ei pea leidma aset täpselt 29. aprillil.

Info palume saata järgmises vormis:
sündmuse kuupäev;
sündmuse toimumise koht;
sündmuse nimetus;
infolink.

Sündmused on oodatud kuni 5. aprillini aadressile lagle.evelin@gmail.com.