TANTS TERVI(S)TAB! Toome tantsu nähtavale!

Foto autor: Eesti Tantsuagentuur

Eesti Tantsuhuvihariduse Liit, Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit ning Noorte Tantsu Ühing teevad läheneva 29. aprilli tähtpäeva osas ühise üleskutse kõigile tantsuga tegelejatele: kutsume kõiki tantsuga tegelejaid rahvusvahelisel tantsupäeval välja astuma oma tavapärasest keskkonnast. Toome tantsu õue – keset rahvast ja tärkavat loodust!

Aprill on tantsukuu ja 29. aprillil tähistatakse rahvusvahelist tantsupäeva.

Meie üleskutse tantsukoolidele, üldhariduskoolidele, lasteaedadele, tantsuprofessionaalidele ja kõigile teistele tantsuga tegelejatele on, et rahvusvahelisel tantsupäeval, esmaspäeval, 29. aprillil või selle eel toimuksid tantsu- ja liikumistunnid, tantsulised etteasted oma tavapärastest õppe- või etendamisruumidest väljaspool. Loome võimalusi, et saaksime koos tantsida ja tantsu vaadata kõigile kättesaadaval moel – tantsi ühes oma grupiga ja kaasa huvilisi enda ümber! Kõiki neid toredaid tantsukogemusi palume jagada ka teistega video vahendusel.

Alates 1. aprillist kuni 5. maini  saab oma tantsuvideo üles laadida ka ERR Menu keskkonda.

Kuidas jõuab Sinu õues tehtud tantsuline video ERR Menu portaali?
Selleks lae oma video üles näiteks enda YouTube’i või Vimeo keskkonda ning saada üles laetud video link koos lühikese tutvustusega e-postile kerttu.kaldoja@err.ee. Sinu video kirjeldava lühikese tutvustuse all peame silmas, et tood välja olulise info (näiteks kes on videos, kus on video tehtud, miks on video tehtud jne). Pöörame tähelepanu, et loomulikult võid tutvustada oma kooli ja inimesi, kuid tasub jälgida, et filmitud materjal ei muutuks reklaamiks (näiteks koos tunniplaani, sündmuste kava jms avaldamisega). ERR Menu avaldab kõik neile saadetud ja korrektsed videod edastatud lingi kaudu oma portaalis. Kõik video õigused jäävad Sulle kui avaldajale.