Tantsufestival Kuldne Karikas teeb võimsa juubelihooaja!

Foto autor: Marlene Kirt

 

Tänavu tähistab Tantsufestival Kuldne Karikas oma 10. hooaega. Juubeliaasta sai hoogsa stardi juba detsembris, kui üle 850 andeka tantsija kogunes Tallinnasse Vaba Lava teatrikeskusesse Kuldse Karika erivõistlusele Spotlight Challenge, mille fookuseks on just tantsija areng sooloartistina.

Märtsis saab alguse aga Kuldse Karika põhivõistlus. Kahe kuu jooksul astub neljas eelvoorus Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Võrus lavale üle 7000 tantsija. Valida saab kuue erineva stiilikategooria vahel ning tantsijate jaoks on kuus vanuseklassi. Nii saavad lavarõõme nautida nii pisikesed 3-aastased mudilased kui juba küpses eas Igavesti Noored.

Tantsufestival Kuldne Karikas on tantsijate ja tantsuõpetajate seas armastatud just tänu oma positiivsele atmosfäärile ning meisterlikkust väärtustavatele hindamiskriteeriumitele.

Festivali lai ja kaasaegne stiilide valik tõmbab alati saalidesse ka palju publikut – emotsionaalse tantsuelamuse saavad nii loov- kui jazz-tantsu austajad, särava karaktertantsu või noorte seas eriti populaarsete tänava- ja show-tantsude fännid.

Tantsufestivali Kuldne Karikas grupitantsude eelvoorud toimuvad:
Tartus Vanemuise kontserdimajas 2.–3. märtsil 2019,
Tallinnas Alexela Kontserdimajas 10. märtsil 2019,
Pärnu kontserdimajas 31. märtsil 2019,
Võru kultuurimajas Kannel 6. aprillil 2019.

Kuldse Karika juubelihooaja suurejooneline finaal toimub 11.–13. mail Tartu Ülikooli spordihoones. Festivali tasub vaatama tulla nii omadele kaasaelamiseks kui lihtsalt nautimaks pühendunud tantsijate energiast pakatavaid esitusi ning olemaks osa Eesti suurimast tantsusündmusest.

Rohkem infot Facebookist või kodulehelt.