Tantsuhariduse pidu

12. oktoobril 2019 kell 18.00toimub Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu tantsukoolide galakontsert Pärnu Kontserdimajas ning kogu päeva jooksul toimuvad mitmed tegevused tantsunoortele Eesti Noorte Tantsu Ühingu aastapäeva tähistamise raames!

Galakontserdi lavastusse on kaasatud erinevas vanuses lapsed ja noored 15 tantsustuudiost ja koolist: T-Stuudio (Haapsalust), MyDance (Harjumaalt), Just Tantsukool (Tartust), Danza Tantsukool (Tallinnast), S-Stuudio (Viljandist), Goltsman Ballet Studio (Tallinnast), Free Flow Studio (Tallinnast), dotE (Tallinnast), Noor Ballett Fouette (Tallinnast), Shate Tantsukool (Tartust), VTK Keeris (Viimsist), Pärliine (Antslast), Koit Tantsukool (Tallinnast), ETA Tantsukool (Tallinnast) ja WAF Dance (Pärnust).

Galakontserdi lavastajaks on Rauno Zubko, kes on võtnud eesmärgiks tuua fookusesse noorte loomingulisuse ning selle hoidmisese ja väärtustamise olulisuse. Rauno ütleb, et soovib tänases võistluslikus maailmas pöörata tähelepanu sõprusele ja üksteisega koos tegutsemisele.
Kõik on lahkelt palutud tantsuetendust nautima!

Pileti hind 5 eurot, piletiostuinfo peagi kättesaadav siin.

Lisaks toimub Eesti Noorte Tantsu Ühingu aastapäev, mis toob kokku erinevate tantsustuudiote aktiivsed noored, et osaleda ühistes arutelu-töötubades, kus väljendatakse end nii verbaalselt kui liikumispõhiselt ning tähistatakse üheskoos ENTÜ 3. sünnipäeva.

Ajakava ja lisainfo peagi kättesaadav siin.