TANTSUMASSIIV on pikk, ingliskeelne ja põhiprogrammiga / TÕSI TAGA

Foto autor: Anu Sööt

 

TANTSUMASSIIV toimub 15.–20. augustini Massia Loomekeskuses, mis asub Massiaru koolimajas Häädemeeste vallas Pärnu maakonnas. Muudatus võrreldes varasemate aastatega on see, et TANTSUMASSIIV on sel aastal rahvusvaheline, st töökeeleks on valdavalt inglise keel.

Erinevalt eelnevatest kordadest toimub põhiprogramm, mille viivad läbi kunstnikud Krõõt Juurak, Michelangelo Miccolis ja Alex Bailey. Töötoad „Autodomestication“ ja „Who Cares: Notes on how to address an audience“ lähtuvad küsimusest, kuidas olla tänapäeva maailmas jätkusuutlik loovisik, ning keskenduvad meie erinevatele rollidele nii kunstnike ja loojatena kui kunsti tarbijate ja publiku liikmetena.

Lisaks põhiprogrammile toimuvad TANTSUMASSIIVil open call`i kaudu pakutud tegevused – vestlused, näitamised ja muud ebakonventsionaalsed ning senitundmatud praktikad.

Sel aastal teeb TANTSUMASSIIV koostööd ka Kedja võrgustikuga, nii pakub Kedja oma programmi 19. augusti lõunast kuni 20. augusti lõunani.

Osaleda on võimalik TANTSUMASSIIVi ja Kedja programmis eraldi või mõlemas neis.

Registreerimine ja osalemine TANTSUMASSIIVIL 2020:

  • registreerudes 20. juuni – 31. juuli 100 €,
  • registreerudes 1.–15. august 120 €.

Hinnale lisandub 12 € Massia aastane liikmemaks (kohapeal sularahas), kel see puudub/ei kehti.

Osalemiseks vaid Kedjal on osalustasu 30 € + Massia aastane liikmemaks 12 €.

Hinna sisse kuulub programm, söök ja majutus. Kokad valmistavad vegan-sõbralikke toite ning majutus on vooditega varustatud jagatud magamistubades.

Registreerimine avatakse 20. juunist siin.
Lisainfo
Massia loomekeskus

Kontakt
Anu Sööt ja Ele Viskus
tantsumassiiv@gmail.com