tere, tantsija / hello dancer 

TantsuRUUMi III hooaeg algas hoogsalt ning laseb täiskursil edasi. Oleme poksinud Florentina Holzingeriga, lihvinud tehnikat ja improviseerinud Polina Mitryashinaga, mänginud resident-kunstnik Eline Selgisega, oleme “What about…?” küsimuste avatusse astunud resident-kunstnik Sylvia Kösteriga, praktiseerinud Skinner Releasing tehnikat ja Deborah Hay´ praktikat Joe Moraniga ning loonud lähidialoogi igakuistel Sessions kontaktJÄMMidel.
Lisaks osalesid meie eelmise hooaja kunstnik-residendid Madli Paves, Christin Taul, Joanna Kalm ja Rūta Ronja Pakalne ühes Tantsuliidu esindajatega Kedjal, kus loodi omamoodi tervendav ja loov keskkond DreamRoom ning etendati eelmise hooaja lõpul valminud lavastust “dream dancers: THE PROCESS OF UNCLENCHING A FIST” nii Riias kui ka Tallinnas. Vau!

Meie programm on mitmekesine ning kui rääkida hetkeks väärtustest, siis avatus on kindlasti üheks neist. Me soovime olla kõikidele liikumistele võrdväärselt vastuvõtlikud, vältida kunsti hierarhilisust, sest liikumiskunst on lai, väärtuslikku inspiratsiooni ja sisendit võib leida ootamatutest allikatest ning lõpuks suunduvad kõik ojad ja jõed ühte merre, antud juhul liikumiskunsti. Ühe suundumuse asemel soovime luua keskkonda, kus on võimalik mitmesuunalisus. 

Koguneme. Teeme. Suhestume. Suhtleme. Saame teada. Saame tuttavaks. Päriselt.

~ püsi ~ laines ~ 

2019 november–detsember TantsuRUUMis:

l i i k u m i s S E S O O N : impro -> koreo -> impro
läbiviija: Kaisa Kattai
11.–15. november kell 10.00–12.00
FB >

l i i k u m i s S E S O O N : Aga äkki…
läbiviija: Maria Uppin
9.–13. detsember kell 10.00–12.00
FB >

Sessions kontaktJÄMM
läbiviija: Mari-Liis Eskusson
24. november kell 18.00–21.00
FB>

T ö ö t u b a : KARL SAKS
Bloody Mind Entering
30. november – 1. detsember kell 12.00–16.00
FB>