Uudis

Eesti Tantsuagentuuri Kompanii alustab kolmandat hooaega

Eesti Tantsuagentuuri Kompanii alustab kolmandat hooaega

Uuendatud koosseisus tantsivad Eesti Tantsuagentuuri Kompaniis Alma Nedzelskyte, Birgita Siim, Eliisabel Jõela, Elina Ojasaar, Eveli Ojasaar, Mariann Onkel, Helga Ehrenbusch, Karin Aarelaid, Liis Nesler, Maarja-Liis Uri, Maria Schotter, Marleen Prükkel, Sabina Liselle Zahharov, Sofia Martila, Teele Tammsaar.

ETA Kompanii mängukavas on sellel hooajal Joonas Tageli “A Good Run”, Rūta Ronja Pakalne “AMIMOVING” ning kevadel esietendub kompanii uuslavastus Sveta Grigorjeva eestvedamisel.

Lisaks lavastusprotsessidele on ETA kompanii seotud mitmete loovate projektidega. Sügisel katsetatakse Pääsu-Liis Kensi ning Arolin Raudva juhendamisel liikumisega loomelaboris, mille avalik showing toimub novembris ETA teatrisaalis. ETA Kompanii jätkab ka ruumiprojektiga, mis uurib, liigub ja toimetab terve hooaeg, seega saab kompanii tantsijaid ruumiprojekti showing´utel liikumas näha kuni juunikuu alguseni.

Treeningprogrammis osalevad tantsijad liiguvad, treenivad ning hoiavad oma meeli erksana selliste Eesti koreograafide ja juhendajate käe all, nagu Julia Koneva, Helena Pihel, Rūta Ronja Pakalne, Valeria Januškevitš, Siim Tõniste ja Joonas Tagel, ning lisaks on veel palju külaliskoreograafe.

Info ETHLi kodulehel
FB sündmus