Uudis

Eesti Tantsuagentuuri uudised

Eesti Tantsuagentuuri uudised

INTENSIIV: TALV 2023 #workshops

Eesti Tantsuagentuur korraldab 6.–7. jaanuaril taaskord INTENSIIVI, mis toob kokku erivanuses tantsuhuvilised üle Eesti!

Programm koosneb loomelaborist kõikidele vanuseastmetele, inspireerivatest töötubadest, mõnusatest õhtustest üritustest. Sündmus on suunatud kõikidele tantsuhuvilistele, osalemiseks ei pea olema ETA Tantsukooli õpilane.

Lisainfo ja registreerimine

 

TANTSUMENÜÜ TUUR

Käesoleva aasta novembris ja detsembris tuuritab Tantsumenüü üle Eesti kahe lavastusega – Liisa Laine tantsulavastuse “Ruum ruumis” ja Tantsuansambel Lee tantsulavastusega “Külavahe folk”.

Ruum ruumis

Liisa Laine tantsulavastus “Ruum ruumis” muudab ruumi meie sees, meie ümber, meie vahel. Otsib viise, kuidas mängida geomeetriaga meie kehas ja liikumises, austada piire ja astuda üle piiri, murda end läbi valguse ja püsida nähtaval.

Etendused:
17. november 2022 Rapla Kultuurikeskuses
28. november 2022 Kuressaare Kultuurikeskuses
7. detsember 2022 Pärnu Endla Küünis

Külavahe Folk

Viru Folkshow taassünnib Tantsuansambel Lee käe all!

Tantsuansambel Lee tõi 2022. aasta kevadel uues kuues lavale kunagise fenomenaalse Viru Folkshow, et tähistada meid tugevalt mõjutanud tantsujuhi 70. sünniaastapäeva.

Etendused:
2. detsember 2022 kell 19.00 Elva Kultuurikeskuses
8. detsember 2022 kell 19.00 Türi Kultuurikeskuses

KOOLITANTS 2023

Koolitantsu tiimil on rõõm teatada, et 2023. aastal toimub Koolitants taas tavapärasel viisil – toimuvad maakondlikud ja piirkondlikud tantsupäevad ning maikuus ka lõppkontsert Ugala Teatris. Üleval on Koolitants 2023 kalender ning ka täiendatud reglement osavõtjatele.

Koolitants 2023 kalender on üleval siin.