Uudis

Festival Talveöö unenägu 2014 kutsub tantsu ja füüsilise teatri huvilisi töötuppa

Festival Talveöö unenägu 2014 kutsub tantsu ja füüsilise teatri huvilisi töötuppa

Teatro Comunale di F errara stagione di danza 2010/11 – JEROME BEL_Francia /CEDRIC ANDRIEUX concezione e regia Jerome Bel – realizzazione e interpretazione Cedric Andrieux , 09-11-2010

Tallinna Linnateatri festival Talveöö unenägu 2014: Tõsised mängud kutsub Jérôme Bel’i “Cédric Andrieux” töötuppa ja etendustele.

13.detsembril viib festivali Talveöö unenägu raames tunnustatud Euroopa lavastaja Cédric Andrieux läbi töötoa, mis on suunatud tantsu- ja füüsilise teatri taustaga huvilistele.

Töötuba toimub Linnateatri Taevalaval kell 9 -13 ning osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine aadressil g.uustal@linnateater.ee, registreerimistähtaeg on 24.november. Töötuba mahutab 15 inimest ning osalejate kinnitamine toimub põhimõttel “kes ees, see mees”. Töötoa osalemistasu on 10 eurot, “Cédric Andrieux” pileti ettenäitamisel on töötuba tasuta.

Cédric Andrieux on tantsija, kes on kuulunud kaheksa aastat legendaarse koreograafi Merce Cunninghami truppi. Koos Jérôme Bel‘iga on nad kokku pannud lavastuse sellest, mis tunne on olla tantsija. “Cédric Andrieux” on tundliku huumoriga esitatud kirjeldus ühe tantsija igapäevaelust ja karjäärist, mis räägib muuhulgas ka elust Merce Cunninghami trupis. Laval saab näha tuntud soolosid nii Cunninghamilt, Trisha Brownilt kui teistelt koreograafidelt. Etendused toimuvad Vene Kultuurikeskuses 11.detsembril kell 20:00 ja 12.detsembril kell 19:00, tõlkega eesti ja vene keelde.

8.-13.detsembrini toimub festival Talveöö unenägu 2014. Festivali kuraatoriks on Linnateatri noor lavastaja-dramaturg Paavo Piik. Kohal on värske, mängulise ja mitmekülgse teatrikeelega lavastused Euroopast ja USAst. Esmakordselt Eestis näeb ka hetkel ühe tuntuima Euroopa lavastaja Jérôme Bel‘i lavastust “Cédric Andrieux”.

NB! Märksõnaga “Eesti Tantsukunstnike Liit” saab “Cédric Andrieux” etendustele pileti soodushinnaga 12 eurot.

Tutvu festivaliga lähemalt: http://linnateater.ee/festival-2014

Festivali piletid on müügil Piletilevis ja Tallinna Linnateatri kassas (tel. 6650 800).