Uudis

Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja stipendiumikonkurss ootab kandidaate

mai, 2024

Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja stipendiumikonkurss ootab kandidaate

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kuulutab juba kuuendat aastat välja tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891–01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja stipendiumikonkursi.

Gerd Neggo stipendiumi eesmärk on tunnustada ja toetada oma tööle pühendunud tantsuõpetajat ning pöörata tähelepanu tantsuõpetaja töö olulisusele.

Stipendium määratakse õpetajale, kes on oma töös edukas ja sisukas, isikupärane ja pühendunud, on autoriteediks nii õpilastele kui ka kolleegidele, omab tõsiselt võetavat töömeetodit ja jagab seda ka kolleegidega ning on oma tööga tulemuslikult mõjutanud eesti tantsuelu. Stipendiumi saajaks on õpetaja, kes suudab ja teeb rohkem, kui nõuab igapäevatöö. Varasemalt on Gerd Neggo stipendiumi pälvinud Raido Mägi 2011., Rene Nõmmik 2012., Anne Tamm-Kivimets 2013., Anu Ruusmaa 2014. ja Inna Sulg 2015. aastal.

Ettepaneku Gerd Neggo stipendiumi määramiseks võivad esitada kõik era- või juriidilised isikud ning ka õpetaja ise. Julgustame kõiki märkama ja (taas)esitama õpetajaid stipendiumile.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb hiljemalt 10. oktoobriks saata avaldus e-postile tantsuliit@gmail.com.

Vajaliku info ettepaneku tegemiseks ja avalduse esitamiseks leiab Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu koduleheküljelt. 

Stipendium katab nominendi erialase enesetäienduse kulud kas Eestis või välismaal 1000 euro ulatuses. Stipendium kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünnipäeval, 9. novembril.

Loe lähemalt Gerd Neggo stipendiumi kohta siit.