Uudis

Kaasaegse tsirkuse etendus “Vaikus” ja esietenduv “Siis, kui sa magad” kutsuvad

Kaasaegse tsirkuse etendus “Vaikus” ja esietenduv “Siis, kui sa magad” kutsuvad

16. märtsil kell 13 ja 17. märtsil kell 12 saab KUMU auditooriumis näha tsirkusestuudio Folie etendust “Vaikus”, mille tõid lavale Kaja Lindal ja Terje Bernadt. “Vaikust” esitavad VIU grupi artistid ja Maarja Roolaht.

Ühiskonnas valitsevad ootused ja progress suruvad peale järjest kasvava ELUTEMPO ja nii nõrgeneb kontakt loodusliku rütmiga. Meediakanalid ja silmad võib sulgeda MÜRA eest, pagedes ühiskonnast kaugemale ääremaale, kuid puutumatuid OAASE jääb aina vähemaks. Vaikuse ja sisemise TASAKAALU otsingud viivad Tsirkusestuudio Folie etenduse noored artistid omapärasele teekonnale.

Läbi liikumise, tsirkusetrikkide ning helimaailma jutustatakse lugu, mis puudutab meid kõiki, kes me oleme osaks ühiskonnast.

Etenduse helikujunduse on loonud Olger Bernadt.

Etendus sobib vaatamiseks noortele, täiskasvanutele ja isegi lastele, ehkki pigem koolilastele.

Etendus pälvis Noorte Muusikateatrite festivalil 2016 parima füüsilise teatri auhinna. Etendust mängiti 2016. aastal ka Belgias CirkoohCirkaah festivalil.

6. mail 2017 saab etendust näha Soomes Lahtis Kukko Festivalil.

Tutvustav video
Rohkem infot


13. aprillil esietendub KUMU auditooriumis kaasaegse tsirkuse lavastus “Siis, kui sa magad”, mille toovad taas lavale Terje Bernadt ja Kaja Lindal, kunstnik on Maarja Roolaht.

Ühest väikesest imelikust poest tänavanurgal leiab noor külastaja endale kindlasti midagi ihaldusväärset. Missugune elu aga algab poekeses peale sulgemist?

Tsirkusestuudio Folie etendust mängivad Dii ja Lost Monkeys gruppide noored artistid.

Etendused toimuvad KUMU auditooriumis 13. aprillil kell 13 ja kell 19, 28. aprillil kell 11 ja kell 14 ning 29. aprillil kell 12.