Uudis

Koolitants 2018 kutsub konkursile

Koolitants 2018 kutsub konkursile
Foto autor: Ekaterina Soorsk

Juba sel kuul ootab Koolitants 2018 noori tantsijaid vanuses 12–22 eluaastat osalema konkursil, et pääseda Koolitantsu Kompanii üheksanda ja kümnenda lennu tantsulavastustesse ning „Tantsuhulluse“ televõistlusesse.

Konkursid toimuvad 17. ja 18. märtsil 2018 Tallinnas Eesti Tantsuagentuuris ning 24. ja 25. märtsil 2018 Tartus Tähtvere Tantsukeskuses. Osalema on oodatud tantsijad igast Eestimaa paigast.

Koolitantsu Kompanii üheksanda ja kümnenda lennu koreograafid on vabatantsu žanris Ruslan Stepanov ja Karoline Suhhov ning show– ja tänavatantsu žanris Maarja Pruuli ja Kadi Aare.

Registreerimine konkursile on täies hoos, selleks on aadressil www.koolitants.ee avatud kõigile huvilistele eraldi registreerimise leht.

Koolitantsu Kompanii on üle-eestiline noorte tantsukompanii, kuhu on igal kevadel oodatud kandideerima kõik 12–22-aastased noored. Kompanii eesmärgiks on kokku tuua erinevais Eesti paigus tantsivad andekad noored, pakkuda neile võimalust tutvuda tantsukunstniku elukutsega ning luua koostöös tunnustatud koreograafidega publikut puudutavaid tantsulavastusi.

Saade “Tantsuhullus” (TV3play.ee ja TV6) selgitab aga konkursil välja ühe ja ainsa parima noore tantsija.

Lisainfo

Koolitantsu korraldab Eesti Tantsuagentuur.