Uudis

Koolitantsu töötoad kutsuvad osalema

Koolitantsu töötoad kutsuvad osalema

6.–27. veebruarini toimub tantsijate registreerimine Koolitantsu töötubadesse. Töötoad toimuvad sel aastal 4. märtsil Tallinnas Salme Kultuurikeskuses, 5. märtsil Haapsalu Kultuurikeskuses, 11. märtsil Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses ja 12. märtsil Tartu Üliõpilasmajas.

Koreograafideks on Eliisa Sirelpuu (kaasaegne jazz), Ruslan Stepanov (vabatants), Andre Laine (eesti tants) ja Aleksandr Žemžurov (tänavatants). Töötubades saab Eliisa, Ruslani, Andre ja Aleksandri käe all omandada täiesti uusi oskusi ning lisaks on töötoad ka hüppelauaks Koolitantsu Kompaniisse, mis seekord toob lavale lausa mitu erinevat tantsulavastust. Kes ja kuidas Koolitantsu Kompaniisse pääseb, see selgub juba kohapeal!

Koolitantsu töötubadest osavõtja meelespea.

  • Koolitantsu töötuba on selleks, et saaksid end proovile panna, tantsida koos teiste tantsukoolide õpilastega ja veeta üks põnev tantsu täis päev.
  • Töötoad on mõeldud 12–22aastastele tantsijatele.
  • Töötoas osalemiseks tuleb end registreerida koolitants.ee ja tasuda osavõtutasu. Registreerumine käib sarnaselt maakondlikele tantsupäevadele truppide kaupa. Kui Sa ei soovi osalema tulla juba olemasoleva trupi alt, registreeri omanimeline trupp ja märgi end selle trupi ainsaks tantsijaks. See tegelikult ei ole üldse keeruline!
  • Valida saad nelja erineva koreograafi töötoa vahel – toimuvad Aleksandr „Sass“ Žemžurovi tänavatantsu, Ruslan Stepanovi vabatantsu, Andre Laine eesti tantsu ja Eliisa Sirelpuu kaasaegse jazz´i töötoad. Nende kirjeldused leiad reglemendi töötubade osast.
  • Ühel päeval saad osaleda ainult ühes töötoas! Kui soovid ka teise koreograafi juures õppida, pead töötuppa tulema mitmel erineval päeval. Koolitantsu töötoad ei ole seotud osalejate kodukohaga – tule osalema sinna, kuhu soovid. Oma osalemislinna märgid andmebaasis ära registreerudes.
  • Koolitantsu Kompanii lavastuste tantsijad kuulutame välja aprilli keskel ja teavitame sellest nii kodulehel, sotsiaalmeedias kui ka posti teel. Lavastusi ettevalmistavad suvekoolid toimuvad ajavahemikus 7.–20. august Tallinnas. Kuna sel aastal valmib mitu lavastust, teavitame valitud tantsijaid täpsetest proovi- ja etenduste aegadest aprilli keskel koos tulemuste teatamisega.
  • Kõik töötoad lõpevad avaliku ettenäitamisega, mille lõpul kuulutame välja „Tantsuhulluse“ telesaatesse valitud tantsijad. „Tantsuhulluse“ otseülekanne toimub kanalil TV6 pühapäeval, 2. aprillil Paide Kultuurikeskusest. Arvestama pead sinnasõidu ja soovi korral ka päev varem ööbimisega. Tantsijatel on võimalik kasutada Koolitantsu poolt pakutavat ööbimisvõimalust; teavitame sellest osalejaid.
  • Kõik töötoad algavad kell 10.00 hommikul, jätkuvad avaliku ettenäitamisega kell 16.30 ning lõpevad orienteeruvalt kell 17.30 koreograafi poolt antava tagasisidega tantsijatele.
  • Koreograafide tutvustused leiad samuti kodulehelt.
  • Kaasa tuleb võtta hea tuju ja ettenäitamisele ka sõbrad.

Lisainfo:
www.tantsuagentuur.ee
www.koolitants.ee
e-kiri koolitants@koolitants.ee
telefon 660 2524