Uudis

Lavavõitluse talvekool kutsub

Lavavõitluse talvekool kutsub

Eesti Lavavõitluse Liidu korraldatav ja juba üheksas lavavõitluse talvekool toimub 03.–05.01.2022 Sakala 3 teatrimajas. Sel korral toimub õpe algajad ning edasijõudnud kahel tasemel. Huvi korral avaneb edasijõudnutele ka „rooste maha raputamise“ grupp, kus tempo on rahulikum.

Juhendama tulevad lavavõitluse korüfeed – Peppe Östensson Rootsist (Nordic Stage Fight Society ning Linköpingus asuva teatrikooli asutaja, rahvusvaheliselt tunnustatud koreograaf ja lavastaja) ning meie enda palavalt armastatud musketär ja parim lavavõitluse koreograaf Indrek Sammul! Peppe ja Indrek õpetavad erinevate relvade kaudu tahet lavavõitluses (intention to fight). Lisaks neile liitub meiega esimest korda Soome tuntud Kineatic Orchestra, mille esindajad Jarkko Mandelin ja Oskari Turpeinen õpetavad partneriga koostööd ning lavavõitluse tantsulist külge (dancing the fight).

Programm kestab õppepäevadel Sakala 3 teatrimajas 09.00–18.00. Viimasel päeval toimub meeleolukas showcase laval!

Registreerimine kuni 05. detsembrini soodushinnaga 100 € Eesti Lavavõitluse Liidu ja Põhjamaade Lavavõitluse Liidu liikmetele (eeldab liikmemaksu tasumist 2021./2022. aasta eest) ning 120 € mitte-liikmetele. Hind al 06. detsembrist on vastavalt 110 € ja 130 €. Alaealistele liikmehind, küsi peresoodustust!

Osalema on oodatud alates 14. eluaastast ja vaktsineeritud, grupi suurus on piiratud!

Registeerumine

Lisainfo: lavavoitluseliit@gmail.com