Uudis

Loodud on EESTI NOORTE TANTSU ÜHING!

Loodud on EESTI NOORTE TANTSU ÜHING!

Head tantsuga tegelevad noored alates vanusest 11 eluaastat ning kõik juhendajad, olete väga oodatud astuma äsja loodud EESTI NOORTE TANTSU ÜHINGU (ENTÜ) liikmeteks!

Tantsuselts Pärliine, Just Tantsukool, Eve Stuudio, Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool ja Pärnu WAF Tantsukool asutasid novembris 2016 Eesti Noorte Tantsu Ühingu.

ENTÜ esindab, kaasab ja toetab noorte tantsu valdkonnas tegutsejaid läbi omavahelise suhtlusvõrgustiku, koostöö ja arendustegevuste ning püüab igakülgselt koondada rahalisi ressursse, et sisukaid ja vajalikke noorte tantsu toetavaid tegevusi ellu viia.

Täpsemalt saab liikmetele loodavatest võimalustest, ühingu eesmärkidest ja tegevustest lugeda kaasapanekus olevast infokirjast.

Liikmeks astumiseks tuleb täita kas personaalne või siis grupina täidetav avaldusvorm, saata see e-postile noortetants@gmail.com või koos allkirjadega paberkandjal Eesti Tantsuagentuuri (Eesti Noorte Tantsu Ühing) postiaadressile Hobujaama 12, 10117, Tallinn. Ühingu kodulehekülje valmimiseni on üldinfo ja avaldusvormid kättesaadavad Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu kodulehekülje uudiste lehel.

Aastane liikmemaks on 2 eurot, millest kogutakse fond noorte tantsu stipendiumiteks (ehk siis plaan on hakata tunnustama „tegijaid“ noori tantsualal).

Teie kõigi kaasabil on võimalik luua meid kõiki toetav tantsuorganisatsioon, mis on tõsiselt võetav noorte tantsu esindaja ning koostööpartner kohalike omavalitsuste, riigi ning rahvusvahelisel tasandil.

Info: 56 224 717 (Jane Miller-Pärnamägi)
noortetants@gmail.com