Uudis

Noor kunst Kanuti Gildi SAALis – Hiiumaa TantsuFestivali platvorm

juuni, 2024

Noor kunst Kanuti Gildi SAALis – Hiiumaa TantsuFestivali platvorm

28. mail saab Kanuti Gildi SAALis näha noorte omaloomingulisi tantsu- või laiemalt etenduskunsti lühivorme. Üritust korraldab teist aastat Hiiumaa TantsuFestivali (HTF) meeskond, kes soovib anda tantsuhuvilistele noortele väljundi oma loomingu ja värskete ideede publiku ette toomiseks.

Korraldajate eesmärk on pakkuda platvormi noortele, kes soovivad katsetada oma ideid ja koguda kogemusi publikuga, esitada või esineda, lavastada ja avastada. Sel aastal oleme kutsunud noori üles olema oma loomingus uurimuslikud, arendama enda liikumiskäekirja ning tegelema teemadega, mis on neile hetkel olulised. Kui sind huvitab, millest noored hetkel mõtlevad, siis tule kohale ja toeta meie kasvavat tantsu- ja etenduskunstitulevikku!

2017. aasta platvormi noored kunstnikud on Kristin Made, Pääsu-Liis Kens, Hanna Gerta Alamets, Elise Pottmann, Elina Masing, Marie-Loviise Mänd, Maryn-Liis Rüütelmaa, Annabel Teetamm, Aune Tenslind, Janette Norkko, Maarja-Eliisabet Roosalu, Aneta Varts, Allar Valge, Annabel Matkur, Kaisa Kattai, Edgar ja Marta Vunš, Anna-Maria Laius, Anita Kuroljova, Markus ja Mark Monak, Lauren Grinberg, Erik Juhandi, Eliisabel Jõela, Maria Solei Järvet, Agnes Berezcki, Karolin Käärik, Keithy Kuuspuu, Janna-Liina Leemets, Stella Lise Maanurm, Sandra Põld.

Noor kunst tärkab 28. mail Kanuti Gildi SAALis
Ürituse algus kl 19.00
Pilet: 5/7 €.

Info
Ürituse teaser