Uudisnr 76

Oled oodatud tantsima festivalile Sabatants

Traditsioonilise tantsu festival Sabatants toimub juba seitsmendat korda – sel aastal erandkorras neljapäevalisena, 27.–30. aprill 2018 Erinevate Tubade Klubis (Telliskivi 60a, Tallinn).

Lisapäeva oleme pühendanud pillimeestele, kes soovivad arendada tantsuks mängimise oskust. Selleks oleme palunud festivalile põlised Pakri muusikud Hjalmar ja Endel Enggröni.

Hommikustel seminaridel saab mõtiskleda tantsimise teemadel ja omandada taustateadmisi, õpitubades õpetatakse sammud selgeks ning õhtul on lõbus nautida tantsimist, lihvida oma oskusi ja leida festivalimelust uusi tutvusi.

Tule üksi või paarilisega, sõbraga või kambakesi – keegi ei jää tantsurõõmust kõrvale ja kõik leiavad endale uue lemmiktantsu!

  • Seitse õpituba, sobilikud erinevaile raskusastmeile.
  • Kaks seminari, kus kuulata, õppida ja kaasa rääkida.
  • Tantsuklubid, kus nautida tantsu ja elavat muusikat ning rakendada õpitud teadmisi.

Neli pikka õhtut täis tantsulusti, 23 erinevat esinejat: Zirkelstreich (Austria), Endel ja Hjalmar Enggrön (Pakri/Rootsi), Kaktu Balles Muzikanti (Läti), Daumantas Čepulis (Leedu), ansamblid Mandotrio, Villu Talsi ja Martin Müller, Paberits & Tirmaste, Duo Mänd/Krüsban, Harri Lindmets ja Lauri Orgse, külapillimehed Aivar Arak, Heino Sõna, Juhan Uppin, Kristi Kool ja teised andekad tantsumuusikud.

Piletid müügil Piletilevis.

Sabatants – festival, mis väärtustab traditsioone ja pakub tantsumõnu!

Rohkem infot:
sabatants.ee
www.facebook.com/sabatants
www.facebook.com/events/567217456967572