Uudis

Registreerimine Goltsman Ballet Studio uue hooaja tundidesse on alanud

Registreerimine Goltsman Ballet Studio uue hooaja tundidesse on alanud

Tantsutrennid suurtele ja väikestele!

Tunniplaan september 2018 – juuni 2019

Kolmapäev

kl 16.00–17.30 akrobaatika, lapsed 7–11 a.
kl 17.30–19.00 ballett täiskasvanutele

Neljapäev

kl 16.00–18.00 balleti ja varvastehnika alused, repertuaar, lapsed 7–11 a.
kl 18.00–19.00 balleti alused, lapsed 4–6 a.
kl 19.00–20.00 varvastehnika alused, noored ja täiskasvanud

Laupäev

kl 10.30–11.30 tantsutrenn emadele
kl 10.30–11.30 vabatants ja repertuaar, lapsed 4–6 a.
kl 11.30–13.00 kaasaegne tants ja repertuaar, lapsed 7–11 a.

Akrobaatika

Akrobaatikatunnis õpivad lapsed üksteisega arvestama, oma keha sirutama ja liikumisi koordineerima. Treenime selja- ja kõhulihaseid, teeme venitusharjutusi, õpime hüpitsaga hüppama, harjutame tirelit, silda, hundiratast ja kätelseisu.

Balleti alused

See on balleti põhimõtteid tutvustav tantsutreening, mis toetub struktureeritud, esteetiliselt nauditavale ja füüsilist väljakutset pakkuvale liikumisele. Tund algab soojendusega põrandal või püsti tugipuu juures, millele järgnevad harjutused saali keskel, kombinatsioonid, venitusharjutused ja hüpped. Treening arendab koordinatsiooni, musikaalsust ja rütmitunnet, mõjutab positiivselt lihasmälu arengut, parendab kehahoiakut ja annab positiivseid emotsioone.

Vabatants + repertuaar

Vabatantsu treeningtunnid on suunatud lapse liikumisrõõmu avastamisele. Vabatantsutund arendab õpilaste fantaasiat, annab neile võimaluse saada oma kehaga sõbraks ning väljendada ennast selle kaudu. Repertuaaritunnis omandavad lapsed koreograafiat ning õpivad seda julgelt ja väljendusrikkalt publiku ees esitama. Õppeprotsessi üks tähtsamaid osasid on improvisatsioon.

Varvastehnika alused

Treeningud on mõeldud kõigile, kellel on huvi balleti ja varvastehnika vastu. Tantsimine varvastel arendab lihaste tugevust, väljapoolsust, tasakaalu ning jalalaba väljendusrikkust. Kursus eeldab, et osalejal on vastav tehniline ettevalmistus (on balletiga eelnevalt tegelenud, teadlik balleti põhisammudest ja põhimõtetest). Osalejal palume kaasa võta ettevalmistatud varvaskingad. Treening koosneb soojendusest, harjutustest tugipuu juures ning keskel. Treeningu lõpus tegeleme väikeste koreograafiliste variatsioonide õppimisega.

Goltsman Ballet Studio treeningtunnid toimuvad Tallinnas aadressil Hobujaama 12.

Info ja registreerimine:
goltsmanstudio@gmail.com / 506 2345
Facebook: Goltsman Ballet Studio
www.goltsmanballet.ee