Uudis

Sõltumatu Tantsu Lava soovib meeleolukat pühadeaega, hubast koosolemist ja tantsulist tähistamist

Sõltumatu Tantsu Lava soovib meeleolukat pühadeaega, hubast koosolemist ja tantsulist tähistamist

Allikas: Sõltumatu Tantsu Lava

Tantsumaraton toimub 2022. a. juunis!

Tavapäraselt aasta lõpus toimuv heategevuslik Tantsumaraton lükkub praegustes keerulistes oludes edasi, ent pidamata ei jää!

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liiduga koostöös toimub Tantsumaraton seekord suvesoojas juunikuus vabas õhus Telliskivi Loomelinnakus.

Meelelahutuslik ja heategevuslik 12-tunnine tantsumaraton kutsub kõiki tantsima ühise hea eesmärgi nimel. Tantsumaratoni eesmärk on pühitseda liikumiskultuuri ning pöörata tähelepanu abivajajatele ja neile, kes ühiskonnas nõrgemal positsioonil. Soovime sündmusega suurendada liikumis- ja tantsualast teadlikkust, rõhutades, et igasuguse füüsilise vormiga ja ettevalmistusega inimesed on tantsupõrandal võrdsed ja kaasatud.

Tee juba täna endale uueks aastaks tore suvine tantsuplaan!

Lisainfo

Sõltumatu Tantsu Kingitused

On märkamise ja kinkimise aeg ning mis saaks olla tantsija jaoks sobivam, kui võimalus soetada endale ja lähedasele Sõltumatu Tantsu kingitused!

STLi kinkepilet kahele:

Nüüd on võimalus kinkida sõpradele, lähedastele või miks mitte ka iseendale STLi külastus.

Soovitud lavastusest tuleb teavitada hiljemalt nädal enne etendust. Väljavalitud etendusele peab olema veel vabu kohti – välja müüdud etendustele ei ole võimalik kinkepiletit realiseerida.

STLi pusa:

Keha hoiab tantsust soojana STLi pusa!

Tegemist on orgaanilisest puuvillast, keskkonnasõbralike mõnusate soojade pusadega (EarthPositive®).

Pusasid on saadaval suuruses XS kuni XL.

Koreograafiraamat:

“Koreograafiraamat” on Sõltumatu Tantsu Lava 2019. aasta sügisel välja antud Eesti esimene intervjuukogumik 14 Eesti koreograafiga, koostajaks Marie Pullerits.

Lisainfo

Tekstikogumik “Eesti tantsukunst: nüüd ja →?”:

Tekstikogumik on hetkeline sissevaade Eesti tantsukunsti, ilma alguse ja lõputa. See on kunstiraamat, mis vaevamata end tantsu, koreograafia, kunsti ja Eesti raamistamistega, liigub erinevatel tantsukunsti sfääridel ja väljadel.

Lisainfo

Kingitusi saab nii komplektina teha kui ka eraldi soetada!
Kingi elamusi, soojust ja tantsupisik!

Lisainfo ja pildid