Uudis

STLi üleskutse: avatud mikrofon!

Esmaspäeval, 29. aprillil Sõltumatu Tantsu Laval toimuva teemapäeva „teater | tants“ üks oluline osa on avatud mikrofoniga kõnekoosolek, mis annab võimaluse jagada 5 minuti jooksul oma rõõmu- või murekohti kõigil tantsukunstiga seotud või sellest huvitatud inimestel. Kõnekoosolek algab ca kell 15.40 ning sõna saamiseks palume registreeruda SIIN.

Teemapäeva korraldajateks on Eesti Teatri Agentuur ja Sõltumatu Tantsu Lava. „teater | …“ on jagatud mõtete sari, mille eesmärgiks on viia kokku hetkel aktuaalsed teatrit puudutavad küsimused ja inimesed, keda need teemad huvitavad. Sel kevadel on teemaks tantsuteater kui ainulaadne ja omaette tähelepanu vääriv teatriliik. Rahvusvahelisel tantsupäeval toimuv teemapäev käsitleb aktuaalseid teemasid Eesti tantsumaastikul. Kaardistame ja analüüsime tantsuvaldkonna hetkeseisu ning vaatame tulevikku.

Päeva modereerib teatriuurija, -kriitik ja õppejõud Madli Pesti. Esinejate hulka kuuluvad Eesti tantsuvaldkonna praktikud, õppejõud ja visionäärid. Täpne kava selgub lähiajal.

Sündmus Facebookis.