Uudis

Tallinna Rahvaülikool kutsub liikumise ja tantsu kursustele

mai, 2024

Tallinna Rahvaülikool kutsub liikumise ja tantsu kursustele

Nodrine Nabatanzi: Aafrika tantsu kursus

03.02–27.04 kell 17.45–18.45

Nodrine on Ugandast pärit tantsija, kes on esinenud kuulsal Bayimba festivalil ning ka Buganda kuningale. Tegemist on eriliselt rõõmsameelse ja kaasakiskuva tantsuõpetajaga.
Kursusel saab igas tunnis tutvuda erinevatest Aafrika regioonidest pärit tantsudega. Kursusega võib liituda igal ajal või osaleda vaid valitud kordadel.
Kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad tutvust teha Aafrika tantsudega.

Info

Indrek Kornel: Pilates – funktsionaalne terve keha treening

02.03–02.04 kell 19.00–19.50

Indrek Kornel (sündinud 28.05.1989) on koreograaf/lavastaja/liikumisõpetaja. Hetkel töötab ta vabakutselise Pilatese, CoreAlign, Gyrotonic ® õpetajana ning on varem töötanud nii Eestis kui ka Brüsselis liikumisõpetajana. Kornel lõpetas Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna bakalaureuse- ja magistriõppe (koreograaf/lavastaja suunal) ning lisaks on tal rakenduslik kõrgharidus infotehnoloogia süsteemides.

Liikumisalaselt täiendab Kornel end pidevalt. 2019. aastal viibis ta New Yorgis mentorlusprogrammis õpetaja Deborah Lesseni juhendamisel. Samuti läbis ta Brüsselis 60-päevase improvisatsioonikoolituse David Zambrano juhendamisel. Kornel on huvitatud kvaliteetse liikumisõppe edasiandmisest ja soovib õpetada, kuidas läbi liikumise on võimalik igapäevaeluks vajalikke väärtuseid ning kvaliteete omandada.

Kursuse eesmärk on tutvustada osalejatele Pilatese treeningsüsteemi harjutusvara. Regulaarselt harjutusi sooritades tugevdatakse ja venitatakse kõiki rühi seisukohalt tähtsaid lihaseid. Harjutuste sooritamine aitab kehal hoida paremat rühti.

Info

Kursused toimuvad Tallinna Rahvaülikooli Vanalinna majas (Vene 6).