Uudisnr 45

Tallinna Tantsuteater pakub tantsuliitude liikmetele soodushinnaga pileteid

7. aprillil esietendub Vabal Laval Eliisa Loti ja Kristjan Rohioja tantsulavastuste õhtu.

Kolme tantsuliidu liikmetele pakub Tallinna Tantsuteater sooduspileteid. Tallinna etendusele 7 eurot ja Tartu etendusele 5 eurot pilet. Soovidest palun teada anda aadressile heili@tantsuteater.ee

Etendused toimuvad:

 

7. aprill ja 8. aprill 19:00 Vaba Lava teatrisaalisaprill

29. aprillil 19:00 Tartu Uues Teatris

Eliisa Lott´i lavastuses tantsivad Julia Koneva ja Aleksandr Žemžurov. Kristjan Rohioja lavastuses Raho Aadla ja Kristo Viiding, helilooja ja muusik on Indrek Palu. Mõlema lavastuse valguskujundaja on Karl Marken.

Ühel õhtul tuleb lavale kaks eriilmelist lavastust: Eliisa Lott on tuntud contemporary jazzi viljelejana ja samas jõulises-emotsionaalses võtmes valmib ka tema lavastus. Kristjan Rohioja kui “humoristlik minimalist” vormib lavastuse osalejate isikupärade pinnalt.

Taust: tantsijad ja näitlejad, kes on kuni 30.-aastased ja lõpetanud kõrgkooli tantsu -või teatr ierialal või Tallinna Balletikooli vahemikus 2011-2014, said osaleda auditionil, mille käigus koreograaf-lavastajad valisid endale tantsijaid. Programmi eesmärk on anda noortele professionaalidele võimalus töötada kaasaegse tantsu tantsijana ja tunnustada tantsija ametit ja tantsijat kui loojat.