Uudisnr 54

Talvised swing´i-päevad kutsuvad

Eesti Swingtantsu Liit korraldab neli korda aastas (sügisel, talvel, kevadel ja suvel) swing-tantsu nädalalõpu külalisõpetajatega.

Talvised swing´i-päevad on kahepäevased ja toimuvad 20.–21. veebruaril MODUSe salongis (Narva mnt 50, Tallinn) ning külalisõpetajad Mikko Multanen ja Riikka Antikainen tulevad Soomest.

Mikko armus lindy hop´i 2005. aastal, hiljem balboa´sse ja autentsesse jazz-tantsu. Ta on õpetanud neid tantsustiile 2007. aastast alates. Mikkole meeldib lindy hop´is peegelduv vabadus ja õnnelikkus ning ta naudib rütmide ja partnerite koostöö õpetamist. Mikko Multanen on osalenud Tartus SÜGIS-SWING´il ja tulnud võitjaks kolme tantsu arvestuses.

Riikka on tantsinud lindy hop´i 2006. aastast. Hiljem jõudsid temani autentne jazz-tants, balboa, õpetamine ja muu swing´iga seotu nii Soomes kui väljaspool. Praegu õpetab Riikka lindy hop´i ja balboa´d peamiselt Helsingi Rock’n’Swing klubis Comets. Ta armastab sotsiaalset tantsu, DJ-ametit ning rütmi ja partnerite koostöö õpetamist.

Talvistel swing´ipäevadel saab õppida kahte swing-tantsu: lindy hop´i ja balboa´d. Kahel päeval toimuvad lindy hop´i tunnid 7–12-aastastele lastele, täiskasvanud algajatele-jätkajatele ja jätkajatele-edasijõudnutele ning balboa tunnid täiskasvanute kõigile tasemetele. Laupäeval saab VEEBRUARI-SWING´il õpitut praktiseerida ning kuulata-vaadata külalisõpetajaid.

Täpsem info ja Facebookis