Uudis

Tantsu- ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia kõrghariduse eelõppekursus

juuni, 2024

Tantsu- ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia kõrghariduse eelõppekursus

23.–24. märtsil 2016 ootab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakond kõiki tantsu- ja teatrikunsti visuaaltehnoloogiahuvilisi õpetatava sisu ja vormiga tutvuma. Nimelt toimub tantsu- ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia kõrghariduse eelõppekursus. Samal ajal on akadeemias ka tudengite korraldatud festival OMA Lugu ning akadeemia avatud uste päev, kus saab tutvuda kogu akadeemias õpitavaga.

Eelõppekursuse eesmärk on anda ettekujutus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsu- ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia erialade sisust ja valmistada ette tulevasi sisseastujaid.

Saab vaadata ja kaasa teha erialatundides, tutvuda õppekavade sisuga, kohtuda juba õppivate tudengitega ja elada nende kahe päeva jooksul tudengielu. Õppejõud, kes ühel või teisel moel õpetavad-juhendavad, on Ele Viskus, Taavet Jansen, Kai Valtna, Raido Mägi, Oleg Titov, Garmen Tabor, Eve Komissarov, Anu Sööt ja paljud teised.

Visuaaltehnoloogia valguskujunduse õppekava huvilistel on lisaks võimalus terve vaheajanädala jooksul tutvuda erialaga, st olla valguskujundaja töövari endale sobivas teatris üle Eesti.

Täpne ajakava ja info on leitav siit.

Oled oodatud!