Uudis

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakond on jõuluks valmis pakendanud hulga täienduskoolitusi

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakond on jõuluks valmis pakendanud hulga täienduskoolitusi

6.–8. jaanuaril toimub Tartus Maarja Kooli ruumides pikaaegse eurütmisti Anja Riska (Soome) juhatusel “Eurütmiatantsu kursus”, mis annab ettekujutuse eurütmiast ja loodetavasti ka teadmise neile, kes soovivad asuda õppima 4-aastasele eurütmiaõpetajate kursusele.

7. jaanuaril toimub Viljandis, 4. veebruaril Tartus ja 25. märtsil Tallinnas koolitus “Kaasaegne keha“, mida juhivad Liis Vares ja Pavel Semjonov.

14.–15. jaanuaril toimub Viljandis Maaja Zelmini juhtimise all „Tiibeti Jantrajooga baaskursus“, mis sobib eriti hästi just tantsuinimestele.

28.–29. jaanuaril viib Rakvere teatri näitleja Tiina Mälberg Viljandis läbi kursuse “Eneseväljenduse alused“.

13. veebruaril alustab Anu Söödi juhtimisel 10-korrane “Kundalini jooga kursus”.

16. veebruaril alustab Anu Söödi juhtimisel 10-korrane “Tantsujooga kursus”.

18.–19. veebruaril toimub Aita Vaheri koolitus “Häälemängud“.

3.–4. märtsil toimub koolitus “Stressivaba keha – võti teadlikkusse” näitleja ja lavastaja Kristel Leesmendi juhtimisel.

23.–24. märtsil saavad õpilased osaleda Viljandi Kultuuriakadeemia „Tantsu- kui teatrikunsti visuaaltehnoloogia eelõppe kursusel“, kogu akadeemia avatud uste päevadel, tudengifestivalil OMA Lugu jne.

26. aprillil liigume koos „Loovtantsu ABC“ maailmas Anu Söödi juhtimisel (siis on Viljandis ka Tantsunädal).

Ja hetkel lõpetab jõulupakkumiste rea “Värskenduskursus tantsupraktikule27. oktoobrist 2017 kuni 28. aprillini 2018, et olla valmis ja saada teada, kas tahad/võid/saad tulla õppima tantsuõpetaja erialamooduliga kunstide ja tehnoloogia õpetaja magistriõppesse (tantsuõpetaja erialamoodulile vastuvõtt 2018. a sügisel).

Kogu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia täienduskoolituste kalendrit näed siit.