Uudis

Tunnustagem kolleege!

Tunnustagem kolleege!
Fotol Gerd Neggo

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kuulutab välja avaliku konkursi Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustusstipendiumi kandidaadi leidmiseks!

Eesti tantsuajaloo suure mõjutaja, tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891–01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja tunnustusstipendiumiga soovitakse premeerida tantsuõpetajat, kelle töös peegeldub professionaalsus ja sisukus, aktiivsus, avatus ja pühendumine, koostöövalmidus ning panustamine Eesti tantsuellu.

Nii kutsume üles esmalt märkama oma tantsuõpetajat või kolleegi ning seejärel esitama teda stipendiumi kandidaadiks, saates hiljemalt 20. oktoobriks aadressile tantsuliit@gmail.com kandidaadi nime, põhjenduse ja tema tantsualase tegevuse ülevaate koos enda nime ja kontaktidega.


Gerd Neggo stipendiumi on välja antud juba kaheksa aastat ning varem on tunnustuse pälvinud Anu Sööt (2018), Eve Noormets (2017), Irina Pähn (2016), Inna Sulg (2015), Anu Ruusmaa (2014), Anne Tamm-Kivimets (2013), Rene Nõmmik (2012) ja Raido Mägi (2011).

Tunnustusstipendium kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünniaastapäeval, 9. novembril.

Gerd Neggo nimelist tantsuõpetaja tunnustusstipendiumi annab välja Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit ning rahastab Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital.

Lisainfo