Uudisnr 76

Kandideeri “Method for Creativity” töötuppa

4.–9. juunil 2018 Haapsalus toimuva rahvusvahelise kaasaegse tsirkuse festivali HOOG raames tuleb esimest korda Eestisse ülemaailmselt tunnustatud Itaalia õppejõud Roberto Magro, kes viib läbi meistriklassi “Method for Creativity”, mis on mõeldud professionaalsetele tsirkuse, akrobaatika jt füüsiliste lavakunstidega seotud etenduskunstnikele.

Magro rakendab artistide eelnevat erinevat lavakogemust nii individuaalselt kui grupina. Iga artist jätab meistriklassis osaledes tegevuse aluseks oma eriala. Magro juhendamisel lahendatakse loovülesandeid, nii mõtte- kui ka praktilisi harjutusi, mis aitavad suurendada kohalolekut esinemishetkel mitmes mõõtmes (rütm, ruum, tasandid, numbri viimistlus, näitlejameisterlikkus, tsirkus ja etenduskunst kui keel, märksüsteemid, kehakujundid, näitleja loomulikkus jne). Praktilise õppetöö kestus on 6 päeva ja kuni 6 tundi päevas.

Hind 300 € sisaldab ka majutust. Meistriklassis osalejad saavad HOOG etendusi näha soodushinnaga ning pääsevad tasuta festivali territooriumile, kus võib kohata erinevaid esinejaid üle maailma.

Olete oodatud kandideerima! Konkurss Roberto Magro meistriklassi on avatud 24. aprillini 2018.

Info ja kandideerimine.

Küsimuste korral palume ühendust võtta info@hoogfestival.ee või telefonil +372 505 8618.