Uudis

TantsuMENÜÜ sügishooaeg

juuni, 2024

TantsuMENÜÜ sügishooaeg

Allikas: Eesti Tantsuagentuur

ETA teatrisaalis (Hobujaama 12, Tallinn) saab 15. ja 16. oktoobril viimaseid kordi näha ETA Kompanii tantsulavastust “AMIMOVING”. Tule ja vaata, kas liikumisest piisab! Kas tants liigutab meid? Kas sina liigud? Kas sa tahad, et sind liigutatakse?

Piletid on müügil siin.

Kui septembris käisid Leedus “PLARTFORMA” festivalil esinemas Olmeulmad ning oktoobris astuvad Klaipedas lavale ETA Kompanii tantsijad, siis Klaipeda tantsuteatri Šeiko Dance Company tantsulavastus “Aside” etendub ETA teatrisaalis 23. ja 24. oktoobril. Leedus tantsu aastaauhindade tunnustuse pälvinud lavastuse tantsijad võluvad publikut laitmatu tehnika ja orgaanilise suhtlusega.

Piletid on müügil siin.

ETA Kompanii “AMIMOVING” etendub  novembris veel kultuuri- ja rahvamajades üle Eesti.

TantsuMENÜÜ etenduste mängukava leiad siit.

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret juubelilavastus läheb vastu oma kolmandale hooajale, pühendades selle aga seekord Hotell Viru 50. juubelile.

Kuna eelmised kaks hooaega olid täis koroonakatkestusi ja rohkem jäi etendusi ära, kui neid toimus, siis  algselt vaid üheks hooajaks planeeritud lavastus on nüüd lootusrikkal kolmandal katsel valmis jõudma lõpuks publiku ette terve hooaja vältel. Sügisel jõudis oma esimese suure juubelini ka meie kabareeõhtute diiva, üks ja ainus Ira Haak ning kevadel 2022 tähistab ka Hotell VIRU oma 50. juubelit, nii on pidutsemiseks põhjuseid rohkem kui veel.

Seega, juba alates 15. oktoobrist kuni aprilli lõpuni saab Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi kabareeõhtutel taas näha publiku südame jäägitult võitnud revüülavastust “Créme de la créme” ehk VIRU 50 ja Starlight Cabaret´ parimad palad.

Vaata lähemalt