Intervjuunr 67

Kristina-Maria Heinsalu ja Doris Feldmann

Kristina-Maria Heinsalu ja Doris Feldmann

Kristina-Maria Heinsalu ja Doris Feldmann tegelevad hetkel endale olulise hõuliART kontseptsiooni arendamise ja elamisega.

Millised on Teie missioon ja motivatsioon valitud erialal?

Kris: Olen jõudnud liikumise kaudu teraapilise mõjuni ja hetkel juhib see mind ennast muutma. Olen väga õnnelik, kui see veel kedagi teist puudutab! Äkki see ongi minu missioon – muutus?

Doris: Kuna ma tegelen väga erinevate projektidega, siis on minu missioon olla oma tegemistes läbimõeldud. Mulle ei meeldi lahmida ja oma töös püüan hoida selget ja puhast joont. Lavastuste kontekstis on missiooniks näidata vaatajale seda, mis on minu enda jaoks oluline. Less is more. 

Motiveerivad ettevõtlikud, ausad ja südamlikud inimesed.

Mis Teid inspireerib?

Kris: Mulle meeldib arvata, et kõige rohkem inspireerivad mind inimesed ja sotsiaalsed olukorrad: pilku peidetud sõnad, appihüüe raevu all, ebakindlus keep smiling´us, soe siirus, lapsik rõõm.

Doris: Isiklikud lood, ühistransport, reisimine, Princess Nokia, GHE20 GOTHIK, Roberta Einer, hea söök, reivimine, treenitud keha, gender gap. 

Milline on Teie sõnum tantsuõpilastele, tantsuõpetajatele ning tantsuga mitte kokku puutunutele?

Kris: Liikumine on universaalne keel, mida tasub õppida ja interpreteerida: ma usun, et sõnum saab alati olla individuaalne.

Doris: Liikumine on kõige parem viis endaga kontaktis olemiseks.